Stemmen voor VV Walram bij Rabo ClubSupport

Beste leden en vrienden van VV Walram,

Ook dit jaar doen wij weer mee met het Rabo ClubSupport programma.

In het kort komt het erop neer dat wij als VV Walram sponsorgeld kunnen verdienen door zo veel mogelijk stemmen te krijgen voor onze club. Hoe dat werkt staat beschreven op de website: https://www.rabobank.nl/leden/clubsupport/stemmen

Voor ons dus belangrijk dat zoveel mogelijk leden, ouders, kennissen, vrienden, collega’s etc op VV Walram stemmen. Om te kunnen stemmen dien je wel zelf klant te zijn bij de Rabobank en tevens “lid” te zijn van de Rabobank. Lidmaatschap is gratis en gemakkelijk te activeren via de Rabo App of de Rabobank website via het menu “zelf regelen”.

Je kunt stemmen van 5 t/m 27 september 2022.

Help mee, zorg dat je “lid” van de Rabobank wordt en stem op VV Walram. Hoe meer stemmen hoe meer sponsorgeld. Alvast dank voor jouw stem en deel dit svp onder zoveel mogelijk vrienden, kennissen of familieleden.

Namens de sponsorcommissie.


Over onze club

Voetbal

VV Walram (Voetbalvereniging Walram) is een amateur voetbalclub uit Nederlands bekendste toeristenplaats Valkenburg aan de Geul. De vereniging is opgericht op 8 september 1940. De hoogste klasse waarin de Walram selectie ooit speelde was de eerste klasse van District Zuid 2 (van 1978 t/m 1982). Momenteel speelt het eerste elftal in de 3e klasse B KNVB District Zuid 2. De club telt anno 2020/2021 4 seniorenteams (waarvan 1 veteranenteam), 6 juniorenteams (13 t/m 19 jaar) en 10 pupillenteams

Ons doel

In het voorjaar van 2022 heeft VV Walram met hulp van de KNVB voor een eerste groep jeugdleiders een succesvolle voetbalopleiding georganiseerd. De basismodule Jeugdvoetbal Trainer/Coach (JVTC) is een opleiding van enkele avonden die bedoeld is voor beginnende jeugdtrainers/-leiders, waarin training geven, coachen van wedstrijden en begeleiden van spelers centraal staan. Deze cursus en andere soortgelijke opleidingen wenst de club uit te rollen binnen het volledig jeugdkader. Zo wordt ook dit najaar weer een nieuwe training/opleiding georganiseerd.

Vorig jaar

Op 14 juli 2021 is het clubhuis getroffen door een verwoestende overstroming van de Geul. Het hele gebouw dient hersteld te worden waaronder vier kleedlokalen, scheidsrechterslokaal, medische ruimte, kantine, bestuurslokaal, ketelhuis, terras en diverse opslagruimten. De materiële schade is aanzienlijk en de kosten zijn hoog.X