Annulering Jaarvergadering 19 november

Beste Leden,

Velen van jullie zullen gisteren de persconferentie van premier Rutte en minister De Jonge gezien hebben. De nieuwe maatregelen laten niet toe dat op het aangegeven tijdstip op 19 november in de kantine een jaarvergadering kan worden gehouden. Daarom zal het geen verrassing zijn dat we de jaarvergadering annuleren. Het bestuur probeert de jaarvergadering nog voor de jaarwisseling in te halen mede afhankelijk van het resultaat van de volgende Covid19 persconferentie op 3 december. Nadere berichtgeving hierover dus later.

Overige maatregelen

We hebben helaas gisteren ook moeten beluisteren dat geen publiek meer aanwezig mag zijn bij wedstrijden in de amateursport en dat de kantine vanaf 20:00 uur gesloten moet zijn. Tijdens trainingen mogen ouders wel aanwezig zijn maar geldt het dringend advies om de anderhalvemetermaatregel in acht te nemen.

Voor de kleedlokalen, de kantine en het terras blijft gelden dat een coronatoegangsbewijs voor iedereen vanaf 18 jaar verplicht is.

Voor nu, blijf sporten, blijf gezond.X