Alle indelingen competities bekend

Het voetbalseizoen staat nu écht op het punt van beginnen, want alle indelingen en programma’s in de A- en B-categorie van de senioren zijn bekend. Op de app Voetbal.nl staan de tegenstanders van elk team én kun je zien wanneer en hoe laat de eerste wedstrijden zijn gepland.

De senioren van Walram zijn als volgt ingedeeld in de nieuwe competitie:

De eerste speelronde van de nieuwe voetbalcompetitie wordt afgewerkt op zondag 26 september met:
Walram 1 – Weltania 1
Willem I 2 – Walram 2
Walram 3 – RKUVC 3

Voorafgaand aan de echte competitie spelen de drie seniorenteams de eerste KNVB bekerronde in een zogenaamde poulefase:

Ook alle indelingen van de jeugdteams zijn te raadplegen op de app Voetbal.nl. De jeugd start traditiegetrouw met de Zwaluwen Jeugd Beker op zaterdag 11 september. De echte KNVB competitie begint een week later op zaterdag 18 september met de eerste speelronde.X