Oud Walram spits Piet Beers overleden

Maandag 18 november 2019 heeft de diepbedroefde familie Beers afscheid genomen van hun lieve vader en grootvader Piet. In besloten kring heeft de familie afscheid genomen van de 77-jarige Piet Beers, oud spits van Walram 1 in de 60/70-jaren.

Piet was een goaltjes dief en sloot meermaals het voetbalseizoen af als topscoorder in zijn klasse. Die faam leverde hem nog een mooie transfer naar Minor op, waar hij onder de legendarische trainer Coy Koopal nog een mooi kampioenschap vierde. VV Walram bleef evenwel zijn club getuige zijn jarenlange steun als supporter en zijn sponsorschap vanuit zijn succesvol assurantiekantoor aan de Cremerstraat.

Bestuur en leden wensen in het bijzonder jeugdleider en zoon Marc Beers, JO10 speler en kleinzoon Stan alsmede de hele familie heel veel sterkte.

Moge Piet ruste in Vrede.X