2 Valkenburgse derby’s in 1e ronde bekerprogramma KNVB

Walram 1 is voor de nieuwe KNVB bekercompetitie 2017/2018 in de eerste pouleronde verrassend ingedeeld met plaatsgenoten Berg ’68 1 en Sibbe 1. Een geduchte tegenstander in de 4e klasse A van afgelopen seizoen Wijnandia 1 maakt het viertal compleet. Van hun wist Walram 1 vorig jaar niet te winnen.

De exacte wedstrijddagen zijn nog niet bekend doch te verwachten is, dat die gespeeld worden in de eerste drie weekenden van september (zaterdagavond of zondagmiddag). De eerste bekerronde belooft op voorhand een leuk spektakel te worden met maar liefst drie echte Valkenburgse derby’s. Grote outsider blijft natuurlijk Wijnandia 1.

Om de benen niet te veel vakantierust te geven na het mooie kampioenschap, is de nieuwe selectie van Walram 1 al voorzichtig met de seizoensvoorbereiding gestart. Nog een aantal vakantiegangers ontbreken doch de eerste sprintjes zijn al getrokken. De nieuwkomers in de selectie hebben zich ook al bijna allemaal op het appel van trainer Jordy Reneerkens gemeld.

De eerste officiële training start op 6 augustus 2017.X