Nieuwe trainer Walram 2 en A-jeugd

Na het plotselinge vertrek van trainer Fer van Melsen en vervolgens het plotselinge vertrek begin november van Jos Haan is de technische commissie VV Walram in samenwerking met een delegatie van het bestuur op zoek gegaan voor een nieuwe trainer voor 2e elftal en de A-jeugd. Dat heeft geresulteerd in het aanstellen van Dennis Strijbosch (speler 2e elftal) om voor de rest van dit voetbalseizoen Walram 2 en de A-jeugd onder zijn hoede te nemen. Dennis is vorige week reeds aan zijn nieuwe klussen begonnen.

Dennis was jarenlang een van de steunpilaren van het eerste elftal. Binnen de jeugdafdeling is Dennis Strijbosch trainer van JO 13-1 (het vroegere D-1 team).
Samen met begeleider Hay Deguelle en Dennis Goffin (Walram 2) en Ron Hoenjet en Leon Moonen (A-jeugd) wordt getracht beide teams van nieuwe impulsen te voorzien.X