Indeling kleedlokalen tijdens trainingen

Op verzoek van veel jeugdleiders heeft het wedstrijdsecretariaat voor de trainingsavonden een indeling van de kleedlokalen voor de verschillende elftallen samengesteld.

Bij deze indeling is het helaas niet anders dat enkele teams gezamenlijk gebruik dienen te maken van hetzelfde kleedlokaal. Het lokaal moet dan gesplitst te worden, waarop de jeugdleiders toezicht houden. Ook tijdens doordeweekse (inhaal)wedstrijden is het even onderling helpen. Zo zullen bij (inhaal)wedstrijden op de dinsdagavond Walram 1 en Walram 2 lokaal 1 gezamenlijk dienen te gebruiken.

Het nieuwe schema wordt opgehangen in het ballenhok alsmede het bestuurslokaal. Elk team wordt vriendelijk verzocht zich strikt aan dit schema te houden. Ook worden de (jeugd)leiders en corveeploegen er nog een keer aan herinnerd na afloop van elke training en/of wedstrijd de kleedlokalen schoon gepoetst op te leveren.

Het schema van de nieuwe indeling tref je aan achter deze link.X