Jeugdfonds Sport & Cultuur: informatie voor ouders

Jeugdfonds Sport & Cultuur Limburg betaalt de contributie en/of de sportkleding voor kinderen en jongeren uit gezinnen waar te weinig geld is om te sporten of lid te worden van een club.

Wil je kind graag op voetbal? Is je kind al lid en zit je even krap bij kas? Kun je de contributie niet betalen? Het Jeugdfonds helpt graag!

Zo doe je een aanvraag voor je kind(eren)

Het Jeugdfonds Sport & Cultuur Limburg helpt en betaalt voor je kind de contributie en eventueel de spullen zoals sportkleding en voetbalschoenen.

Elke 12 maanden kan een aanvraag voor een kind worden ingediend.

Zo werkt het:

  1. De aanvraag voor een bijdrage wordt gedaan door een intermediair. Dit is bijvoorbeeld een leerkracht, buurtsportcoach, schuldhulpverlener, de maatschappelijk werker of medewerker sociaal wijkteam;
  2. De intermediair doet, in overleg met jou, een aanvraag;
  3. Je hoort binnen 3 weken of de aanvraag goedgekeurd is;
  4. Na goedkeuring kun je je kind aanmelden bij VV Walram (deze regeling geldt ook voor kinderen die al lid zijn van onze club);
  5. Het Jeugdfonds betaalt de contributie of het lesgeld direct aan de sportclub/lesgever. Je ontvangt zelf geen geld.

Wil je de spelregels van het Jeugdfonds Sport & Cultuur Limburg voor kinderen uit de gemeente Valkenburg aan de Geul nog eens goed lezen, klik dan hier.



X