Holland Party bij Walram

Vrijdagmiddag 25 november 17:00 uur wordt de wedstrijd Nederland – Ecuador live uitgezonden op meerdere televisieschermen in de kantine van Sportpark Oost. De organiserende activiteitencommissie belooft een gezellige namiddag waarbij de dresscode Oranje is. Inloop vanaf 16:00 uur.

De wedstrijd wordt vooraf, tijdens de pauze en na afloop omlijst met een muzikaal spektakelprogramma. DJ Hypie Lars Feuler en artiesten Guus Niessing en Brent Slijpen verzorgen nationale en internationale toppers uit de Top 2000. En daarbij staat de Hollandse smartlap natuurlijk centraal met een extra ode aan de Toren van Joure!!

Het kantinepersoneel heeft de keuken geopend voor de hongerige gasten. Alle leden, ouders, supporters, vrienden en bekenden van VV Walram zijn van harte uitgenodigd.

Vanwege deze activiteit verhuizen alle trainingen van de senioren naar de donderdagavond 24 november.X