Twee oefenwedstrijden Walram 1

Omdat Walram 1 voor de eerstvolgende bekerronde komend weekend is vrijgeloot, gaat het eerste elftal extra oefenen. Donderdagavond 20 oktober aanvang 20:00 wordt geoefend tegen eersteklasser De Ster uit Stein. De ploeg van trainer Pedro Ricksen is de competitie gestart met een winstpartij en drie gelijke spelen. Eerste puntjes hebben de Bokken uit Stein al laten liggen. Wellicht is er voor Walram 1 in Sportpark Oost ook iets te halen tegen deze op papier zwaardere tegenstander.

Dinsdag 25 oktober aanvang 19:30 uur komt tweedeklasser Geusselt Sport op bezoek in Sportpark Oost. De Maastrichtse fusieclub van oud WVV ’28 en Rapid onder leiding van trainer Yvo Jongepier kent ook nog geen verliespartijen in hun competitie. Met een winstpartij en twee gelijke spelen staat de ploeg op een zevende plek in de rangschikking. Ook in deze ploeg vindt de rode brigade van Walram 1 een geduchte tegenstander en goede sparringpartner.

Supporters zijn van harte welkom tijdens deze twee interessante oefenpartijen. De koffie in de kantine staat klaar!X