Walram 1 opnieuw tegen twee titelkandidaten

Komende donderdag en zondag speelt Walram 1 opnieuw tegen twee titelkandidaten. Eerst donderdag 12 mei 20:00 uur in Sportpark Oost in een extra competitieronde thuis tegen nummer twee KVC Oranje; en zondag 15 mei 14:30 uur uit naar nummer drie Weltania 1.

Na het eclatante succes van 5-3 in het spektakelstuk van afgelopen zondag tegen titelkandidaat Heksenberg-NEC 1, zullen de Valkenburgers ook hoge ogen willen gooien tegen de komende twee tegenstanders uit Kaalheide en Welten.

Het scorend vermogen was afgelopen zondag enorm. Met vijf verschillende doelpuntenmakers waarvan in de extra tijd Philippe van Laar en Jenthe Welkenhuyzen het net wisten te vinden, werd de tegenstander uit Heerlen met lege handen naar huis gestuurd. Eerder wisten Koen Veugen, Tim Kurris en Jordy Frijns al te scoren doch de tegenstander wist toch voorbij te komen in de 87E minuut; de extra tijd was evenwel Walram 1 goed gezind getuige de twee super countertreffers.

Met kampioen Walram 2 werd na afloop onder een lekker zonnetje en met muziek van Frans Theunisz de overwinning nog even gevierd.

Komende donderdag en zondag wenst Walram 1 ook tegen de nummers twee en drie van de ranglijst te stunten. Hopelijk weten weer veel Valkenburgse voetbalsupporters onze rode brigade in beide wedstrijd te steunen. Allen weer van harte welkom.X