Bijzondere donatie vrijwilligerswerk Walram

Vergezeld van een heuse kerstgroet in het Engels ontving onze penningmeester deze week van Everris International BV (ICL-group) een bijzondere donatie van 350 euro voor al het goede vrijwilligerswerk in de club. Dit bedrijf aan de Nijverheidsweg (de Beitel) te Heerlen, tevens werkgever van ons bestuurslid Marcel Meijers, verraste ons met dit heuglijk bericht via hun secretaresse Claudia Pauli.

Everris International BV is actief in de branche vervaardiging van kunstmeststoffen en stikstofverbindingen en toont met deze geste voor het verenigingsleven zijn maatschappelijk ondernemerschap. Claudia, Marcel en Everrris hartelijk dank voor de donatie. Deze krijgt een mooie bestemming t.b.v. de onkosten voor het winterprogramma van de jeugd, waarvan iedereen hoopt dat snel sporten in de Polfermolen weer mogelijk is.X