Selectienieuws Walram 1: update 4

In onze voorlopig laatste update voor het zomerreces het laatste groepje spelers, dat ook komend seizoen de clubkleuren van Walram verdedigt. Allemaal stuk voor stuk afkomstig uit de eigen kweekvijver van de jeugdopleiding van Walram. We stellen aan u voor:

Ralph Cornips, Tim Kurris, Koen Veugen, Paulus Waaifoort, Jordy Frijns, Enzo Voorjans, Thomas Willems en Samuel van Wijhe.

Met deze voornamelijk jongelingen kent Walram 1 voor het nieuwe seizoen een selectie met een gemiddelde leeftijd van 20,4 jaar!

Tot slot

De medische staf heeft een wijziging ondergaan. Fysiotherapeut Frank Delnoij is de nieuwe verzorger; deze Sibbenaar vervangt Jo Bekx, die naar RKHSV (Heugem) vertrekt. Jordy Reneerkens is ook komend seizoen hoofdtrainer en wordt bijgestaan door Marcel Eijkenboom (assistent trainer) en Patrick Ruijters (keeperstrainer).
Ron Laeven zal wederom als assistent scheidsrechter fungeren.X