Frank Delnoij nieuwe medisch verzorger

Met het invullen van de laatste vacature van medisch verzorger is de nieuwe technische en medische staf voor het nieuwe voetbalseizoen 2021/2022 compleet. Met het aantrekken van de 56 jarige Frank Delnoij, ‘unne echte jong van Suub’, krijgt Walram heel veel medische sportervaring in de vereniging. Frank heeft liefst 30 jaar als fysiotherapeut gewerkt in Valkenburg; velen van ons zullen ongetwijfeld al een keertje bij hem op de behandeltafel hebben gelegen in de Wilhelminalaan. Vanwege droevige privé omstandigheden heeft Frank zijn helft van de praktijk aan de Wilhelminalaan verkocht, is vervolgens gymles blijven geven aan ouderen en is inmiddels zijn eigen nieuwe massagepraktijk gestart.

Op het goede moment kwam het telefoontje van Walram met het verzoek om verzorger te willen worden van onze mooie club. Frank Delnoy over dat telefoontje: “Dat kwam net op het goede moment en na een korte bedenktijd heb ik toegezegd om vanaf volgend seizoen het fijne team dat er is te komen versterken. In het verleden heb ik al sportverzorging gedaan toen ik zelf nog voetbalde; ook heb ik een aantal professionele wielrenners en tennissers veelvuldig behandeld. Voor mijn gevoel wordt de cirkel nu rond gemaakt. Ik verheug me op een prettige samenwerking en tel de weken af naar seizoen 21/22”.

VV Walram is bijzonder verheugd met de komst van Frank Delnoy en wenst hem veel succes in zijn nieuwe functieX