Vastelovend Valentijnsdag 14 Februari 2020

Beste leden, vrijwilligers, supporters, sponsoren en overige vrienden van VV Walram,

Het Organisatiecomité nodigt jullie allen uit voor de carnavalsavond VASTELOVEND van VV Walram op Valentijnsdag vrijdagavond 14 februari 2020. In de kantine van Sportpark Oost wordt vanaf 19:30 uur een avondvullend en gevarieerd carnavalsprogramma gehouden met een keur aan verschillende artiesten. Als gasten worden begroet het DJ Team van Café ’t Hoekje, Danny Pauwels, Richtig Rex en als klapper van de avond Andy & Roy.

Ook wordt deze avond de nieuwe prins en minister van de voetbalclub gekozen. Dat mag u dus allemaal niet missen!

Wij hopen ook deze avond de Stadsprinsenparen Prins Erik 1 en Minister Ricardo alsmede Jeugdprins Ivan 1 en Jeugdminister Jop van CS de Mirlitophile 1879 met hun gevolg en de Auw Wiever Vallekeberg te mogen begroeten.

U bent allen van harte uitgenodigd voor deze traditionele carnavals- en verenigingsavond van onze voetbalclub VV Walram. Het thema van deze avond met Valentijnsdag is VASTELOVEND. De dresscode van de carnavalspakjes mag dan overwegend rood en roze zijn.

Tot 14 februari 2020 in de kantine van Sportpark Oost.X