Filmpjes bloopers en mooie goals “Op het veld”!

Steeds vaker duiken rondom de voetbalvelden filmpjes op van prachtige goals, ongelofelijke missers of forse tackles. De Limburger ziet een groei aan leiders, supporters, geblesseerden, ouders of bankspelers die met hun telefoon langs de lijn dat ene moment hopen te filmen. Speciaal voor die groep start De Limburger met een nieuwe videorubriek, genaamd ‘Op Het Veld’. Wekelijks licht deze krant één bijzonder moment uit op de Limburgse velden. Aan het eind van het seizoen volgt een verkiezing en het filmpje met de meeste stemmen verdient een cheque t.w.v. € 500 voor het bijbehorende amateurteam. Een perfecte basis voor het teamuitje 😉

Insturen op 3 manieren
Sta jij langs de lijn als leider, supporter, blessuregevoelige speler, bestuurslid of zit je simpelweg vaak op de bank? Hou dan je telefoon bij de hand, neem een opmerkelijk fragment op en stuur de video door vóór maandagmorgen 12.00. Op de pagina limburger.nl/ophetveld vind je alle info terug en kun je nieuwe video’s bekijken.

Doorsturen is heel eenvoudig en kan via:
Whatsapp
Wetransfer naar filmpjes@delimburger.nl
Formulier op de site

Team Amateurvoetbal De LimburgerX