Start jeugdtrainingen

Vanaf maandag 20 augustus starten voor alle jeugdteams weer de trainingen; de JO17-1 is al eerder gestart. Sinds 23 juli 2018 staan de verschillende teamindelingen gepubliceerd op de teampagina’s van elk jeugdteam. Ook staan daar de trainingstijden vermeld. Raadpleeg derhalve snel je teampagina zodat je met frisse moed en veel zin aanwezig bent op de eerste training van het nieuwe seizoen. Ook voor de jeugdteams JO12-1, JO15-1 en JO15-2 starten gewoon de trainingen; vervangende trainers worden geregeld.

Bespeelbaar zijn van de velden / geen gebruik 16 meter gebied B veld

De gemeente heeft bekend gemaakt dat vanaf maandag in Sportpark Oost ook de grasvelden B- en C-veld voor de trainingen kunnen worden gebruikt. Gelukkig is de droge periode goed doorstaan. Alleen ligt er nog een verbod op het gebruik van het zestienmetergebied van het B-veld. De gemeente gaat zelf ter plekke linten spannen ter verduidelijking van dat speelverbod op die twee plekken. Voor schiet- en trapoefeningen op doel kan buiten de “zestien” op het B veld gebruik worden gemaakt van de verplaatsbare grote en kleine doeltjes.X