Wedstrijdprogramma veteranen 2e helft 2018

Coach Marcel Pluijmen heeft het wedstrijdprogramma van de veteranen definitief vastgesteld voor de 2e helft 2018. Daar waar elk ander team nog op de exacte competitie indeling en –programma moet wachten, weten de veteranen nu al waar zij aan toe zijn. De bekendmaking van het programma is voor vele veteranen dan ook de opmaat om de wedstrijdsloffen in het ledervet te zetten en met hun voorbereidende zomertrainingen te starten. Daarvoor kunnen de veteranen nog altijd elke vrijdagavond samen trainen met Walram 3. En….……enkele fanatiekelingen zijn al op hun loopschoenen gespot in de bossen rondom Valkenburg.

De “oudjes” starten op 1 september met een onvervalste klassieker tegen Schimmert. Nieuwkomer in de najaar competitie is Swentibold uit Limbricht/Guttecoven. Ook de interland tegen het belgisch/italiaans mixteam Patro Eijsden staat weer op het programma. Tegen “Angstgegner” Eijsden moet zelfs 2x worden aangetreden. De serie wordt in december afgesloten met wedstrijden tegen Groene Ster en Bekkerveld. In totaal staan dit najaar 15 ontmoetingen gepland met liefst 45 wedstrijdhelften !!

Bekijk het programmaX