Nieuwe technische staf 2018 / 2019

Met het vertrek van huidig trainer Jordy Reneerkens en assistent-trainer Dave Bosch heeft het bestuur snel en slagvaardig werk gemaakt van een nieuwe technische en medische staf voor het komend seizoen 2018 / 2019.

Eerder is al bericht dat Maastrichtenaar Ben Habets als hoofdtrainer van Walram 1 komend seizoen is aangetrokken. Hij wordt bijgestaan door de nieuwe elftalleider en tevens huidig keeperstrainer Patrick Ruijters; vertrekkend leider Rob Habets gaat het bestuur versterken. De zojuist aangetrokken trainer Dave Pasmans staat ook volgend jaar samen met elftalleider Jean Ramaekers aan het roer bij de reserves van Walram 2. De medische staf wordt aangevoerd door fysiotherapeut Stef Vrancken.

Bij de Walram-jeugd is het contract met jeugdcoördinator (JC) Rick Sour met een jaar verlengd. Hij wordt in de bovenbouw geassisteerd door Paul Bisschops, die na een aantal jaren weer terugkeert in Sportpark Oost, mede ook dankzij zijn recente verhuizing naar de Wethouder Paulssenlaan. Paul Bisschops zal tevens fungeren als trainer/coach van de JO19-1 (A jeugd). Bij de JO17-1 (B-jeugd) blijft Jos Reneerkens ook volgend jaar de verantwoordelijk trainer/coach.

Op de foto v.l.n.r.:

  • John Pisters voorzitter en lid Technische Commissie
  • Stef Vrancken fysiotherapeut/hoofd medische staf
  • Patrick Ruijters elftalleider Walram 1/keeperstrainer
  • Ben Habets hoofdtrainer/coach Walram 1
  • Jos Reneerkens trainer/coach JO17-1
  • Dave Pasmans trainer/coach Walram 2
  • Paul Bisschops trainer/coach JO19-1 tevens assistent bovenbouw Walram jeugd
  • Rick Sour jeugdcoördinator (JC) beneden- en bovenbouw Walram jeugd


X