De bal gaat weer rollen!

Na het succesvolle afgelopen seizoen maakt Walram 1 een nieuw debuut in de 3e Klasse A KNVB. De competitie start op zondag 24 september direct met een topper namelijk de uitwedstrijd RKSV Heer 1 – Walram 1

In het verleden hebben de wedstrijden tegen deze echte Maastrichtse volksclub telkens echte spektakelstukken opgeleverd. Dat belooft veel voor het nieuwe seizoen.

De indeling in de nieuwe klasse is als volgt:

 • BMR
 • FC Kerkrade-West
 • Heer
 • Langeberg
 • Leonidas-Wolder
 • RKVVM
 • RVU
 • SVN/BtB Consultancy
 • Sporting Heerlen
 • UOW’02
 • VV Hellas
 • Walram
 • Weltania
 • vv SCM

De nieuwe competitie telt 6 elftallen uit de regio Parkstad, 3 elftallen uit Maastricht en 5 elftallen uit het Heuvelland. Met name de laatste 4 wedstrijden tegen BMR, RKVVM, RVU en zeker VV Hellas hebben het karakter van een heuse derby.

Die nieuwe opgaven en uitdagingen vragen ook een degelijke voorbereiding. Eerder is al bericht dat trainer Jordy Reneerkens in de zomerperiode al enkele  voorbereidende trainingen heeft opgestart. De eerste officiële training van de Walram 1 selectie is op zondag 6 augustus 2017. Dan kunnen ook alle nieuwkomers bewonderd en verwelkomd worden. Vanaf 10:30 uur kunt u de eerste training volgen in Sportpark Oost.

Ook is een mooi voorbereidingsprogramma samengesteld met de nodige interessante oefenwedstrijden tegen FC Geleen Zuid, Vaesrade, Centrum Boys en RKDFC.

Daarna start al snel de 1e ronde van de bekercompetitie tegen SV Sibbe, SV Berg’68 en Wijnandia.

Walram 2 speelt zijn oefenwedstrijden tegen Vaesrade 2, Sportclub’25 2 en RKDFC 2.

Bekijk het voorbereidingsprogramma van Walram 1 2017 – 2018

 

 X