Gulpen en Meerssen winnaars schoolvoetbaltoernooi

In samenwerking met de KNVB organiseerde VV Walram woensdagmiddag, onder prima weersomstandigheden, een van de regionale voorrondes van het schoolvoetbaltoernooi voor leerlingen uit de hoogste groepen van het basisonderwijs. Veel publiek op deze vrije woensdagmiddag. De sfeer zat er duidelijk in bij deelnemers en toeschouwers.

Na ruim 30 wedstrijden kwam de jongensploeg van de Triangel uit Gulpen als winnaar uit de bus, voor Valkenburg 1. Bij de meisjes dubbel feest: De Gansbeek 1 en 2 uit Meerssen waren de sterkste teams. De winnaars nemen komende maand deel aan de volgende ronde.

VV Walram bedankt de toernooileiding en de scheidsrechters. Zonder deze personen zijn deze activiteiten niet te organiseren.

Uitslag jongens: 1. Traingel, Gulpen; 2. Valkenburg 1; 3. H. Hart, Sibbe; 4. OBS Berg 1; 5. Valkenburg 2; 6. OBS Berg 2.

Uitslag meisjes: 1. De Gansbeek 1; 2. De Gansbeek 2; 3. Valkenburg 1; 4. OBS Berg; 5. Valkenburg 2.X