Speler van de week: Dries

Dries is 8 jaar en speelt met heel veel plezier in zijn nieuwe team Walram JO-9 1, de F1 dus. Dries is een echte nummer 8, hij speelt graag aan de buitenkant van het middenveld, waar hij zowel kan aanvallen als verdedigen.

Dries woont in Houthem en zit op de basisschool St Gerlachus in groep 5, de hobbies van Dries zijn fietsen op zijn mountainbike en voetballen met zijn vriendjes en broer Niek, die in de E1 bij Walram speelt, daarnaast speelt hij graag op de Wii, playstation en I-pad, soms iets te graag volgens zijn ouders, ook trommelt hij bij het klaroenkorps van de Schutterij St Martinus in Houthem.

Dries zou heel graag eens met de spelers van FC Twente het veld oplopen, maar kijkt er nu erg naar uit om dat samen met de spelers van het 1e elftal van Walram te doen, hij wenst ze heel veel succes tegen RKVVL/Polaris!

dries-ruiterX